19 ოქტომბერს, წამლის სახელმწიფო ადმინისტრაციამ გამართა შეხვედრა ინფორმაციის მისაღებად. შეხვედრამ საფუძვლიანად შეისწავლა და განახორციელა გენერალური მდივნის Xi Jinping– ის მნიშვნელოვანი იდეები ქსელის ძალაუფლების შესახებ, შეაჯამა და გაცვალა ნარკომანიის მარეგულირებელი ინფორმაციული მუშაობის მიღწევები და გამოცდილება, გაანალიზა და შეისწავლა სიტუაცია და პრობლემები, და გამოიკვლია და გამოიკვლია ინფორმაციული სამუშაოები შემდეგში. სცენა. ლი ლი, პარტიის ჯგუფის მდივანი და სახელმწიფო ნარკომანიის ადმინისტრაციის დირექტორი, ესწრებოდნენ შეხვედრას და სიტყვით გამოვიდნენ, ხოლო პარტიის ჯგუფის წევრები და ბიუროს დირექტორების მოადგილე ჰუანგ გუი და ლეი პინგი, ასევე ნარკომანიის დირექტორი ბიუროს უსაფრთხოება დაესწრო შეხვედრას.
შეხვედრამ აღნიშნა, რომ ინფორმაციული ტექნოლოგია არის ნარკომანიის ზედამხედველობის ეფექტურობის მულტიპლიკატორი, არის მარეგულირებელი მოდერნიზაციის ენერგიის წყარო. ბოლო წლების განმავლობაში, ნარკომანიის მარეგულირებელი ორგანოები ყველა დონეზე იცავენ ინფორმაციულ ტექნოლოგიას, რათა გამოიწვიოს ნარკომანიის რეგულირების მოდერნიზაცია და ყველა ძალისხმევა, რომ ხელი შეუწყოს ინფორმაციული ტექნოლოგიების მუშაობას, რათა განახორციელოს საფუძველი Tamping ბაზის ბაზა, სვეტები და სხივები პოტენციალის დაგროვებაში, ახალი ეტაპის გამოყენების გაღრმავებას. დავალების წინაშე მდგარი სიტუაციის ზუსტად გააზრება და ინფორმაციული ტექნოლოგიის ღრმად ინტეგრირება მთელი პროცესის ზედამხედველობაში, ყველა ასპექტში, ყველა დონეზე მარეგულირებელი ორგანოების რისკების მართვისა და კონტროლის სრულყოფილად გაუმჯობესება, მარეგულირებელი შესაძლებლობების სრული სასიცოცხლო ციკლი .
შეხვედრაზე ხაზგასმით აღნიშნა, რომ კარგი საქმის შესასრულებლად ნარკომანიის მარეგულირებელი ინფორმაციული ტექნოლოგიის ამჟამინდელი და მომავალი პერიოდის განმავლობაში, ჩვენ უნდა ვიცოდეთ Xi Jinping- ის სოციალიზმის ახალ ეპოქას ჩინური მახასიათებლებით, როგორც სახელმძღვანელო, კეთილსინდისიერად განვახორციელოთ "ოთხი ყველაზე მკაცრი" მოთხოვნები, შესაბამისად, ”კოორდინაციისა და სინერგიის, ბიზნესზე ორიენტირებული, ეტაპობრივად და პრაქტიკული შედეგებისკენ მიისწრაფვის! "კოორდინაციისა და სინერგიის, ბიზნესზე ორიენტირებული, ნაბიჯ-ნაბიჯ და პრაგმატული ეფექტის" სამუშაო იდეის შესაბამისად, ჩვენ უნდა ხელი შეუწყოს მთელი სისტემის მარეგულირებელი ინფორმატიზაციის მუშაობას ინოვაციური მექანიზმების საშუალებით, რესურსების გაზიარებით, სისტემების ინტეგრირებასა და პროგრამების გაღრმავებას, და შეეცადეთ შექმნათ ინფორმატიზაციის სისტემა, რომელიც „სასარგებლოა საბრძოლველად, უყვარს უღიმღამო და პოპულარობით სარგებლობს საზოგადოებაში“, ასე რომ, ინფორმაციამ შეიძლება გახდეს მთავარი იმპულსი წამლის რეგულირების მოდერნიზაციისთვის. შეხვედრამ სიტყვით გამოსცა სამუშაოს შემდეგ ეტაპზე.
შეხვედრამ შემდეგი ნაბიჯისთვის ექვსკუთხა განლაგება შეასრულა. პირველი არის ინფორმაციული ტექნოლოგიების მუშაობის საერთო დაგეგმვისა, წამყვანი როლის შესრულება ინფორმაციული ტექნოლოგიების დაგეგმვაში, ნარკომანიის მარეგულირებელი ეროვნული ინფორმაციის სისტემის ურთიერთკავშირში და კიდევ უფრო აერთიანებს ინფორმაციული ტექნოლოგიების მშენებლობის სტანდარტებს. მეორე არის ინფორმაციული ტექნოლოგიის გამოყენების გაღრმავება წარმოების ზედამხედველობაში, საწარმოების მხარდაჭერა წარმოების პროცესის რეალურ დროში მონიტორინგის გასაძლიერებლად და ინფორმაციული ტექნოლოგიის გამოყენების გაღრმავებისთვის, ადგილზე შემოწმების განსახორციელებლად. მესამე, ჩვენ "ქსელს ვმართავთ ქსელის საშუალებით", გავაუმჯობესებთ ონლაინ გაყიდვებისთვის ეროვნული ერთიანი მონიტორინგის პლატფორმას და მესამე მხარის პლატფორმებს მოვუწოდებთ გამოიყენონ ინფორმაციული ტექნოლოგია მათი ძირითადი მენეჯმენტის პასუხისმგებლობის შესასრულებლად. მეოთხე, ჩვენ დააჩქარებთ ელექტრონული წამლის კვალიფიკაციის სისტემის გაუმჯობესებას, გავაფართოვებთ წამლის კვალიფიკაციის სისტემის დაფარვას, დააჩქარებს სხვადასხვა ბმულების კვალიფიკაციის შესახებ ინფორმაციის ინტეგრაციას და გამოვიყენებთ კვალიფიკაციის ჯაჭვს სამრეწველო ჯაჭვის, რისკის ჯაჭვის, პასუხისმგებლობის ჯაჭვის დასაკავშირებლად და ზედამხედველობის ჯაჭვი. მეხუთე, ის ოპტიმიზაციას და გაუმჯობესდება ელექტრონული სამთავრობო სერვისების დონის დონის, გაზარდოს ხალხისთვის ინფორმაციული მომსახურება, უზრუნველყოს მაღალხარისხიანი და მოსახერხებელი საწარმოსთან დაკავშირებული მომსახურება და გააფართოვოს პროფესიონალური და ეფექტური განხილვისა და დამტკიცების სერვისები. მეექვსე, მტკიცედ იცავს ქსელის უსაფრთხოების ბოლო ხაზს, აუმჯობესებს და სრულყოფს წამლის მარეგულირებელი ქსელის და მონაცემთა უსაფრთხოების ტექნოლოგიების დაცვის სისტემის გაუმჯობესებას, მონაცემთა უსაფრთხოების შესაძლებლობების გაუმჯობესებას, მთელი სისტემის გაძლიერებას, როგორც მთლიან დაცვას.
შეხვედრა ითხოვდა, რომ ნარკომანიის ეროვნულმა სისტემამ ეფექტურად უნდა გადაიტანოს ზედამხედველობის სიბრძნე უფრო თვალსაჩინო სტრატეგიულ მდგომარეობაში, გააძლიეროს სამუშაო გარანტია და ხელი შეუწყოს ძირითადი ამოცანების მიღწევას შედეგების მისაღწევად. გააძლიეროს ორგანიზაციული ხელმძღვანელობა, შექმნას და გააუმჯობესოს ბიზნესის მოთხოვნაზე ორიენტირებული, ინფორმაციული ტექნოლოგიების მხარდაჭერით მრავალსაფეხურიანი კოორდინაციის მექანიზმი. გაითვალისწინეთ ძირითადი პროექტების მშენებლობა და დააჩქარეთ ინფორმაციული ტექნოლოგიების დიზაინის ნახაზების ტრანსფორმაცია სამშენებლო ნახატებად. მარეგულირებელი პერსონალის ციფრული აზროვნებისა და ციფრული უნარების ტრენინგის გაძლიერება და მთელი სისტემის ინფორმაციული ტექნოლოგიის განაცხადის შესაძლებლობების გაძლიერება.
შეხვედრაზე, მედიკამენტების სახელმწიფო ადმინისტრაციის საინფორმაციო ცენტრმა შემოიღო ნარკომანიის მარეგულირებელი ინფორმატიზაციის მუშაობის საერთო მდგომარეობა და ნარკომანიის რეგისტრაციის დეპარტამენტი, ნარკომანიის დეპარტამენტი, აპარატების განხილვის ცენტრი და ჩინეთის ინსპექციის და საკარანტინო აკადემიის გამოცდილება. გაცვლა. სახელმწიფო ნარკოტიკების ადმინისტრაციის ყველა დეპარტამენტი და ბიურო, თითოეული მათგანის პარტია და მთავრობა, რომელიც უშუალოდ იმ დანაყოფის ქვეშაა, რომლებიც პასუხისმგებელნი არიან მთავარ ამხანაგებსა და ამხანაგებზე, რომლებიც პასუხისმგებელნი არიან შეხვედრაზე დასწრებაზე.
ჰონგგუანი ზრუნავს თქვენს ჯანმრთელობაზე.
იხილეთ მეტი ჰონგგუანის პროდუქტიhttps://www.hgcmedical.com/products/
თუ არსებობს სამედიცინო კომიქსების საჭიროებები, გთხოვთ, დაგვიკავშირდეთ.